Kullanmakta olduğunuz, www.istanbulgastronomifestival.com internet sitesi Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu (TAŞFED) tarafından yayınlanmaktadır.

TAŞFED tarafından her sene düzenlenen bu yarışma, farklı kategorilerden oluşur ve her kategori farklı şekilde ücretlendirilir. Başvuru yapıldıktan sonra başvurular gerekli merci tarafından incelenecektir. Başvurunuzun cevabı kabul veya red olarak başvuru yaptığınız e-posta adresine iletilecek, aynı zamanda web sitesinde Online İşlemler menüsünden Başvuru Durum Sorgulama başlığından takip edilebilecektir. Başvurusu onaylanan kişinin onay e-postası eline ulaştıktan sonra ödemesini içerisinde gerçekleştirmesi gerekmektedir. Aksi takdirde başvurusu iptal edilecektir. Başvurunuz onaylandığı takdirde “Online Ödeme” sayfasından kredi kartı bilgilerinizi girerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yapıldıktan sonra ekrana gelecek olan ödeme onayının çıktısını, yarışma sırasında kimliğiniz ile birlikte ibraz etmeniz gerekmektedir.

Yarışma kategorilerinde liste oluşumu ve katılımcı kontenjanı olduğundan ödemesi yapılan ve katılımı kesinleşen yarışmacılara para iadesi yapılamamaktadır. Yarışmaya katılamayan yarışmacının mutfağı boş kalacaktır.

Bu nedenle ödeme yapmadan önce, başvuru yapacağınız kategoriyi “Başvuru Durumu Sorgulama” ekranından kontrol ettikten sonra ödemenizi gerçekleştiriniz.

Lütfen “Kullanım Koşulları” ve “Güvenlik Politikası” (bilgilendirme) kısmını okuyunuz ve kabul etmediğiniz bir hüküm bulunduğu takdirde siteyi kullanmayınız/kullanımınıza son veriniz. Site’ye ulaşım veya Site’nin kullanımı bu bilgilendirmeyi okuduğunuz, anladığınız ve kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. TAŞFED işbu bilgilendirmede dilediği zaman dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

www.istanbulgastronomifestival.com, üyeliğin kurulması aşamasında veya daha sonrasında bir takım kişisel bilgiler talep edebilmektedir. Bu bilgiler, kullanıcı ve/veya üyelerimize etkin ve kaliteli hizmet sunumu, ürün ve hizmet açısından pazarlama faaliyetinde bulunma, irtibat kurma, bilgi güncelleme ve bilgi değişiklikleri, ödemelerin gerçekleştirilmesi ve benzeri amaçlarla kullanılmaktadır. www.istanbulgastronomifestival.com hakkındaki tüm sorularınız için bize “Bilgi İstek Formu” kısmından ulaşabilirsiniz.

Menü