istanbulgastronomifestival.com web sitemizde girmiş olduğunuz tüm bilgiler ve online ödeme güvenliği Comodo 2048 bit SSL (Secure Sockets Layer) sertifikası ile korunmaktadır. Elektronik ortamda gerçekleştirilen ve güvenli bilgi akışının sağlanmasının gerekli olduğu sistemlerde bir endüstri standardı olan 2048 bit SSL sertifikası sayesinde, online ödeme yaparken girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz, istanbulgastronomyfestival.com web sitemizden bağımsız olarak şifrelenerek, provizyon alınacak bankanın Sanal Pos sistemine güvenli olarak iletilir. Ayrıca SSL sertifikası, bulunmak istediğiniz sitenin sahte bir versiyonunda olmadığınızı, gerçekten doğru sitede olduğunuzu da kanıtlar. Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz, internet adresinin http’den https’e dönüştüğü sayfanın altında bulunan kilit simgesine çift tıklayarak SSL sertifikasını inceleyebilirsiniz. SSL sertifikası hakkında daha detaylı bilgi edinmek için www.ssl.com veya www.comodo.com web sitelerini inceleyebilirsiniz.

SSL sertifikası ile güvence altına alınmış ödeme sayfaları dışında, internet üzerinde gerçekleştirilen iletişim biçimlerinin hiçbirinde (e-postalar, hızlı mesajlaşma servisleri, müşteri ilişkileri iletişim formları v.b.) kredi kartı bilgilerinizi yazmayınız.

Kredi kartı bilgileri, genel kanının aksine, internet ortamında değil, büyük oranda gündelik kullanımda fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Unutmayın, kredi kartınıza ait tüm bilgiler, kartınızın üzerinde yazılıdır.

Menü